Українська мова (Рудоман Т. В.)
Матеріали для дистанційної роботи під час карантину.
Барська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Вінницької області. Наша адреса: вул. Героїв Майдану, буд. 5, м.Бар, Барський район, Вінницька область, 23000 Телефон: (04341)2-22-70, e-mail: sch4@baredu.vn.ua; сайт http://barzosh4.ucoz.ua
Introduction
Share
Modules
повторити загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксичну роль числівника як самостійної частини мови, розряди, будову, ознайомити із відмінюванням кількісних числівників; розвивати вміння відмінювати числівники, визначати їх граматичні ознаки, синтаксичну роль, розряд за значенням, вживання з іменниками, удосконалювати творчі навички; виховувати культуру мови та мовлення.
Мета: домогтися засвоєння учнями теоретичного матеріалу про однорідні члени речення, вживання розділових знаків між однорідними членами речення, формувати загальнопізнавальні вміння знаходити однорідні члени речення як головні, так і другорядні , пояснювати розділові знаки при них, розвивати логічне мислення, сприяти розширенню кругозору дітей, прагненню їх самостійно здобувати знання, творчі вміння складати висловлювання з однорідними членами та використовувати їх в усному та писемному мовленні, виховувати любов і шану до рідної землі, прагнення пізнати її духовні багатства.
закріпити знання учнів про однорідні члени речення; формувати вміння визначати в реченнях однорідні члени, правильно інтонувати речення з однорідними членами, складати з ними речення, вживати розділові знаки у реченнях з однорідними членами; розвивати логічне мислення, пам’ять, емоційну сферу, естетичні почуття. уроку
Завдання уроку: засвоїти поняття «узагальнювальне слово», уміти розпізнавати однорідні члени речення, узагальнювальні слова при них, навчитися ставити розділові знаки.
поглибити знання учнів про числівник як частину мови, пояснити поділ числівників на групи; навчити знаходити числівники у тексті, відрізняти від інших частин мови, що мають числове значення; виховувати в учнів кмітливість, самостійність мислення.
Завдання спрямоване на поглиблення знань про розділові знаки при узагальнювальних словах; розвиток умінь і навичок визначати узагальнювальні слова та їх позицію в реченні.